Reference

Věra J.

Chtěla bych touto cestou poděkovat týmu Kirsten a Pavel, že mi dali šanci a naději udělat něco pro sebe. Pod jejich vedením a hlavně s velkou podporou se mi podařilo udělat něco pro sebe a hlavně pro své zdraví. I když jsem měla během spolupráce někdy špatně zvolené potraviny, vždy jsem byla empaticky upozorněna, že dělám něco špatně aniž bych měla výčitky nebo stres.

Za sebe můžu říct, že nešlo o žádné velké omezování, ale hlavně o změnu skladby jídelníčku a kvalitu potravin. Sama jsem měla pocit, že jím daleko více než jsem byla zvyklá a kila šla úspěšně dolů bez pocitu hladu. Za dobu 4,5 měsíce mám dole 18 kg a oblečení nakupuji o 2 konfekční velikosti menší.

Celá naše 5ti měsíční spolupráce byla pro mne výzva, ale hlavně i podpora naučit se mít ráda sebe a život takový jaký je. Pomohli mi cítit se lépe nejen fyzicky, ale i psychicky a celkově se dát i zdravotně trochu do pořádku přiměřeně k mému věku.

Moc jim děkuji za tuto šanci a určitě doporučuji spolupráci s tímto skvělým týmem. Já sama věřím, že i do budoucna se budu řídit jejich radami a určitě se na ně obrátim, pokud budu potřebovat radu.

Spokojená účastnice proměny Věrka J

Ondra H.

Oceňuji přístup obou koučů u online spolupráce, jde vidět, že své práci rozumí, a dělají jí poctivě. Na spolupráci se mi líbilo, že se nejednalo pouze o jednorázový jídelníček, ale o celkovou každodenní péči. Ta mi pomáhala a dodávala motivaci k tomu, abych došel ke svému cíli a nevykašlal se na to, Pavle a Kirsten, moc děkuji že jste mě prováděli, měli semnou trpělivost, a pomohli mi. Určitě doporučuji všem, kteří se točí v bludném kruhu jako jsem se dříve točil já :)

Karin V.

Děkuji Pavlovi i Kirsten za spolupráci, jsem moc ráda, že jsem do toho šla! Upravilo se mi trávení, spánek, naučila jsem se nové stravovací návyky. Díky vám jsem poznala, že hubnout neznamená být v dietě a omezovat se. Jsem vděčná, že jste mi ukázali nový přístup k jídlu. Do online Proměny jsem šla především kvůli zlepšení návyků a celkového zdraví, to, že jsem zhubla 8 kg beru jako příjemný bonus navíc. :)..

Aneta R.

Díky online Proměně a Vám jsem se naučila: Překonat strach z jídla, získala jsem více energie a mám kvalitnější spánek (uvědomila jsem si, že spánek je důležitější než Netflix :D). Mám lepší stav kůže, více energie pro pohyb. Naučila jsem se neomezovat se, a poslouchat lépe své tělo. Vybudovala jsem si správné návyky, ale zároveň se už nestresuji a nevyčítám si, když si dám něco "nezdravého". Konečně jsem zahodila VÁHU!! Jsem zářný příklad toho, že váha může být stejná ale míry a celkový výsledek úplně jiný. A ještě bych ráda doplnila, že Váš program není jen pro lidi, kteří se ve výživě nevyznají... Ale. doporučuji i těm, kteří se v ní vyznají, jen se někde na cestě ztratili.. Není ostuda vzít si občas mapu .. Moc Vám DĚKUJU a pokračuji dále!!! 

Lucka Ch.

Kirsten mohu jedině doporučit:) líbí se mi její laskavý a osobní přístup, to jak lidsky a jednoduše vše vysvětlí, provede. Začínala jsem u ní jako začátečník na lekcích jógy, především kvůli bolestem zad. Později mi však pomohla i s redukcí váhy, kdy jsem během naší spolupráce zhubla 12 kg za 3,5 měsíce. Kirsten velké DÍKY!!!

Natálie P.

Ahoj Kirsten, chtěla bych ti moc poděkovat za to, že jsi mi otevřela oči a vedla mě za svým cílem, který jsem předtím několikrát sama vzdala. Naučila jsem se díky tobě nové stravovací návyky, a dokázala konečně zhubnout ke své spokojenosti. Děkuji, že jsi mě vzala pdo svá křídla. :)


Irena K.

Milá Kirstin,

děkuji ti moc za tvé vedení ve cvičení on-line. Cvičím pravidelně jako bych chodila na kurz. Daří se mi vždy si najít ten čas i má rodina mi k tomu dává čas a prostor. Moc se na tvé cvičení těším a následně mám radost sama ze sebe, což si myslím je v této době asi to nejdůležitější. Mít radost a udržovat se v optimismu. Podařilo se mi i díky úpravě jídelníčku a spojením tvého cvičení redukovat svou váhu již o 3 kg, a cítím se moc dobře. Děkuji ti tedy za tvé hodiny a přeji ti ať se máš krásně.

Kristýna B.

Moc děkuji za takové náročné lekce. Za prvé si při sedavé práci potřebuji vylepšit kondici. Za druhé vnímám při jiných sportech hlavně tedy při sprintech zlepšení celkové fyzičky. Sílu v rukou, břišní svaly a hlavně posílily nohy, což při startech je důležité. Moc děkuji. Za mě - před lekcí si vždycky říkám, že jsem unavená to nedám. A po lekci mám radost, že jsem to zvládla a cítím se skvěle. Dobře motivuješ, hecuješ a je to s tebou zábava. Děkuji.


Petra J.

Ahoj Kirsten, já začla cvičit protože mám už dlouholeté problémy s bederní páteři, od té doby co se tělo nějakým způsobem posílilo bolesti jsou minimální možná skoro vůbec....baví mě to a jsem tak nějak víc se sebou vnitřně spokojená. Dlouho jsem totiž hledala co by pro mě bylo ideální a ve tvých hodinách jsem to našla Děláš to s láskou a nadšením a to se vždy pozná. Děkuji


Petra K.

Hodiny Vinyasy s Kirsten mě hned na první lekci nadchly. Pomohly mi zpevnit a protáhnout celé tělo, odstranit bederní bolesti zad a celkově lépe vnímat své tělo, jeho hranice a možnosti. Kirsten jsi báječná a kreativní lektorka, dokážeš propojit své znalosti s praxí a předáváš jógu s radostí všem okolo. Na hodinách vytváříš suprovní atmosféru a já jsem vděčná a ráda, že se od tebe můžu učit. Děkují.


Sylvie O.

Rovnovaha mezi relaxací a fyzickým rozvojem, tedy kazdy si najde to své :) Lekce jsou opravdu pro všechny, Kirsten vždy ukáže nekolik verzí asán, tak aby zvládl každý.


Michaela G.

Chcem ti podakovat za lekcie, ktorych som sa zucastnila. Si skvela lektorka a cvicit, poznavat svoje moznosti a rozvijat ducha pod tvojim vedenim, aj ked to bolo niekedy naozaj narocne bolo vzdy vyborne a ani raz sa nestalo, ze by som odchadzala nespokojna. Este raz dakujem a vsetkym jogu u teba doporucujem